• Potřebujete zajímavý dárek? Nechte si vyrazit medaili s vlastním motivem

    24.2.2015
  • Nejvhodnější dárek je ten, který potěší a připomene obdarovanému významnou událost. Neotřelým dárkem pro vaše blízké může být pamětní medaile nebo mince, která jim takovou událost bude připomínat. Pro vaše klienty nebo obchodní partnery můžete zvolit pamětní minci, která ponese logo vaší firmy. Tím získáte originální a ručně vyráběný dárek s obsahem podle vašeho přání.


    Máme s ražbou mincí, medailí a kovových žetonů více jak dvacet let zkušeností a naše výrobky udělaly radost mnoha obdarovaným. Mince nebo medaile jsou vyráběny za tepla nebo za studena pomocí raznice s požadovaným motivem. Pokud má být motiv na obou stranách, je nutné, aby specializovaný rytec vyryl negativní vzor na spodní i svrchní raznici. Razič neboli pregéř následně vloží kov mezi raznice a kladivem vyrazí do mince reliéf podle vašeho přání. Vycházíme vstříc vašim přáním a výsledný produkt přizpůsobíme vašim představám.


    Oblíbeným dárkem bývají také kovové mince s vlastním motivem ve formě přívěsků na klíče. Tyto mince pak slouží jako reklamní předměty, které prezentují vaší firmu. Za dobu našeho působení jsme dodali mnoho takových předmětů pro významné klienty. Výsledné produkty si můžete prohlédnout ve fotogalerii.


    V současné době je jen málo lidí, kteří ovládají tradiční pregéřské umění. Rádi vám toto zapomenuté řemeslo předvedeme v historických kostýmech na vlastní oči. Připravte se na romantickou podívanou a návrat do starých časů, kdy vzkvétalo ražební řemeslo a pregéři a rytci se těšili pro své umění velké úctě.